Morel Baltic OÜ on Marius Morel kvaliteetsete prilliraamide esindaja Baltikumis. Morel Baltic meeskonda kuuluvad pikaajalise optika kogemusega proffesionaalid kui ka tunnustatud ja usaldusväärsed ettevõtjad. Morel Baltic kannab endas sügavaid traditsioonilisi väärtusi, austades ja kõrgelt hinnates oma koostööpartnereid. Meid iseloomustavad märksõnad kvaliteet, lojaalsus, austus ja traditsioonid.

Jälgi meid

Made with by Disait

 

MARIUS MOREL 1880

Päikeseprillide kollektsioon

Päikeseprillide osas pakub Marius Morel 1880 täielikku retrostiili. Ühelt poolt on saadaval naiselikud kassisilmakujulised päikeseprillid, mis aitavad silmi rõhutada, ning teiselt poolt massiivsed meeste päikeseprillid, mis kombineerivad stiilseid detaile. Neile, kes eelistavad diskreetsemaid mudeleid, pakub Marius Morel 1880 kollektsioon ka raame, mis sobivad kuju ja stiili poolest nii naistele kui ka meestele.

Optiline kollektsioon

Avasta Moreli kõige esimese loomingu elegantsus: autentsed raamid, mida on uuendatud ja värskendatud kaasaegse tehnoloogia abil. Retrostiilis prillid, mis rõõmustavad oma detailidega neid, kellele meeldivad ilusad asjad.

 

Elegantsete raamide austajad hindavad eriti meie pantokujulisi prillimudeleid, millel on kahekordne peenikeste joontega ninapealne osa. Ning nende jaoks, kes tahavad täielikult retromaailma sukelduda, on kollektsiooni naasnud imeilusad atsetaadist valmistatud stiiliga prillid. Nende väikesed lisad? Kontrastne värvide mäng sangadel ja ninapealsel osal.