Morel Baltic OÜ on Marius Morel kvaliteetsete prilliraamide esindaja Baltikumis. Morel Baltic meeskonda kuuluvad pikaajalise optika kogemusega proffesionaalid kui ka tunnustatud ja usaldusväärsed ettevõtjad. Morel Baltic kannab endas sügavaid traditsioonilisi väärtusi, austades ja kõrgelt hinnates oma koostööpartnereid. Meid iseloomustavad märksõnad kvaliteet, lojaalsus, austus ja traditsioonid.

Jälgi meid

Made with by Disait

 

MARIUS MOREL KOALI

Lilleline naiselikkus

Koali on haruldane Vaikse ookeani saarte taim, mida tuntakse kui naiselikkuse sümbolit. Koali oli meie disaineritele asendamatu inspiratsiooniallikas, mille tulemusel valmis see elusloodusest eeskuju võttev naiselik ja peen prilliraamide bränd.

 

Uue kollektsiooni inspiratsiooniks olid palmilehed ja fuksia kroonlehed. Meie loomingulistes inspireerivates raamides, mis on üdini naiselikud ja moodsad, saavad kokku pitsiline roostevaba teras, erinevad materjalid ja eksklusiivsed värvid.

Elegantselt naiselik

Uue kollektsiooni elegantsete ja täielikult naiselike raamide loomiseks sai Koali disainer inspiratsiooni looduslikust maailmast. Retrostiil on suurem trend kui eales varem ning Koali pakub kaht uut, lendleva kujuga kontseptsiooni. Kassisilma olemus, mida on tagasihoidlikult rõhutatud töödeldud kaartega, mis on kas läbikumavast atsetaadist või pilkupüüdva dekoratiivse roostevabast terasest kestaga.