Morel Baltic OÜ on Marius Morel kvaliteetsete prilliraamide esindaja Baltikumis. Morel Baltic meeskonda kuuluvad pikaajalise optika kogemusega proffesionaalid kui ka tunnustatud ja usaldusväärsed ettevõtjad. Morel Baltic kannab endas sügavaid traditsioonilisi väärtusi, austades ja kõrgelt hinnates oma koostööpartnereid. Meid iseloomustavad märksõnad kvaliteet, lojaalsus, austus ja traditsioonid.

Jälgi meid

Made with by Disait

 

MARIUS MOREL LIGHTEC

Uuenduslik Lightec

Kõige keskmes on kergus ja tehnoloogia, loomaksmaitsekad, kaasaegsed ja mugavad raamid. Mis muudab selle brändi ainulaadseks? Eksklusiivne kruvideta flex-liigend ning vaid imepisike peenike metalljoon oimukohal – see ongi Lighteci tunnus.

 

Uue kollektsiooni raamide elegantne disain on inspireeritud retrostiilist: panto-kujuline, võtmeaugu kujuga ninapealne osa, soojad värvitoonid ja kilpkonnakilbi värvivarjundid. Moodne disain, millega ei ohverdata brändi DNAsse kuuluvat mugavust ja kergust.

Trendikas tehnoloogia

Tehnoloogia juveel kergete, šikkide, trendikate raamide kujul – seda lubab Lightec. Meie disainerid on selle lubaduse ekstreemsuseni viinud, patenteerides uue, ühes tükis valmistatud Omicroni liigendi. Paindlik, kerge, purunematu: Omicron muudab raami kergemaks ja annab sellele minimalistliku välimuse.

 

Sellel hooajal toob Lightec naiste kollektsiooni graafilise välimusega, pikslilise mustriga kristallatsetaadiga või kuldse viimistluse ja erksate atsetaatidega šiki stiiliga delikaatsed raamid. Meestele on pakkuda kerge värviga sportlikus või tänavastiilis prille või mati kuldse viimistluse ja tumedate atsetaatidega retrostiilis prille.