Morel Baltic OÜ on Marius Morel kvaliteetsete prilliraamide esindaja Baltikumis. Morel Baltic meeskonda kuuluvad pikaajalise optika kogemusega proffesionaalid kui ka tunnustatud ja usaldusväärsed ettevõtjad. Morel Baltic kannab endas sügavaid traditsioonilisi väärtusi, austades ja kõrgelt hinnates oma koostööpartnereid. Meid iseloomustavad märksõnad kvaliteet, lojaalsus, austus ja traditsioonid.

Jälgi meid

Made with by Disait

 

MARIUS MOREL NOMAD

Moodne ja trendikas

Nomad on oma raamide disainimisel saanud inspiratsiooni moodsatest, trendikatest paikadest. Sel aastal toob see maailma vallutav bränd meieni suvefestivalid ning reisid Ibizale ja Bahama saartele. Uues kollektsioonis põimub lõigete ja materjalide, julgete kujude ja erksate värvide mõju. Avasta Nomadi kapselkollektsioon Coachella: optilised raamid, mille saab magnetkinnituse abil kiiresti päikeseprillideks muuta. Väike lisand? Metalli ja atsetaadi segamine annab päikeseprillide raamile retrovälimuse.

Vahepeatus São Paulos

Nomad kutsub sind oma uusima kollektsiooniga reisima: hulljulgete kujudega raamid meestele ja naistele, mida täiendab peenike värvijoon raamide esiküljel ja sangadel. Mänguline ja kunstipärane disain, mis sobib Nomadi universumisse. Meie kinnitatavate päikeseprillidega raamid on tagasi uutes stiilides: ümarad kujud eredat värvi atsetaatidega ja pastelsete kinnitavate raamidega.