Morel Baltic OÜ on Marius Morel kvaliteetsete prilliraamide esindaja Baltikumis. Morel Baltic meeskonda kuuluvad pikaajalise optika kogemusega proffesionaalid kui ka tunnustatud ja usaldusväärsed ettevõtjad. Morel Baltic kannab endas sügavaid traditsioonilisi väärtusi, austades ja kõrgelt hinnates oma koostööpartnereid. Meid iseloomustavad märksõnad kvaliteet, lojaalsus, austus ja traditsioonid.

Jälgi meid

Made with by Disait

 

MARIUS MOREL ÖGA

Mehelikud jooned

Öga sai inspiratsiooni Skandinaavia disainist, et luua raamid, mille põhimõtteks on funktsionaalne
disain. Miski pole üleliigne: igal detailil on raamis oma ülesanne ja eesmärk! Uus Spak kontseptsioon jääb sellele põhimõttele truuks: leidlik raam, milles flex-süsteem toimib nii liigendi kui ka kaunistusena.

 

Võimsat tagasitulekut on tegemas Glastra, tuntud raam, mille sangal saavad kokku kaks materjali: puit ja sünteetiline klaas. Tegu on peenema mudeliga, mida arendatakse ikka veel koostöös Jura mööblimeistritega ning mis on valmistatud vaieldamatult trendika atsetaadiga.

Parim puit

Sellel aastal rändab alati väga mehelik täpsete joontega Öga sportliku stiili maailma. Peenikeste sangadega raamid mängivad erksa värvi puudutuse lisamiseks materjalide ja viimistlustega. Öga taasloob ka aviaatoristiilis kuju, andes sellele kahekordse ninapealse osa ja väga kandilised, peaaegu arhitektuursed jooned – ultramoodsad raamid kompromissitu stiili loomiseks.

 

Öga disainerid on otsustanud töötada ühe nende lemmikuima materjaliga, puiduga, kuid täiesti uuel ja uuenduslikul viisil. Selles kollektsioonis on puitu töödeldud vaigu ja metalliga. Eesmärk? Muuta raam kergemaks nii esteetilisest kui ka füüsilisest vaatenurgast ning mängida puidu täiustamiseks materjalidega. Prilliraamide valmistamiseks on kasutatud kokku nelja puidutüüpi, mis varieeruvad keskmisest pruunist kuni mustani.