Morel Baltic OÜ on Marius Morel kvaliteetsete prilliraamide esindaja Baltikumis. Morel Baltic meeskonda kuuluvad pikaajalise optika kogemusega proffesionaalid kui ka tunnustatud ja usaldusväärsed ettevõtjad. Morel Baltic kannab endas sügavaid traditsioonilisi väärtusi, austades ja kõrgelt hinnates oma koostööpartnereid. Meid iseloomustavad märksõnad kvaliteet, lojaalsus, austus ja traditsioonid.

Jälgi meid

Made with by Disait

Sissejuhatus

Tere tulemast meie veebisaidile! Meil on hea meel, et tunnete huvi meie ettevõtte vastu. Teie privaatsus on meile väga tähtis. Morel Baltic OÜ kasutab teie isikuandmeid üksnes selleks, et pakkuda teile parimat teenindust. Selles punktis teavitame teid teie isikuandmete haldamisest ja meie kasutatud turvameetmetest. Teavitame teid ka teie seaduslikest õigustest selliste andmete töötlemisel.

 

Isikuandmed

Kui külastate meie veebisaiti, siis üldjuhul teie isikuandmeid ei salvestata. Me kogume andmeid üksnes teie internetiteenuse pakkuja ja meie veebisaidil külastatud lehtede kohta.

Teie kui internetikasutaja jääte anonüümseks, sest me analüüsime seda teavet vaid statistilisel eesmärgil
(nt külastuste arv lehe kohta).

Meie veebisaidi külastajad jäävad anonüümseteks internetikasutajateks. Teie isikuandmed saadakse üksnes siis, kui annate need vabatahtlikult, näiteks täites kontaktandmete vormi, et saata teabepäring või tellides meie uudiskirja. Meie veebisaidi kaudu edastatud andmed krüpteeritakse SSL/TLS krüpteeringuga HTTPSi turvaprotokolli kasutades.

 

Kasutaja nõusolek

Nimetatud vormide kasutamine või e-posti teel päringu saatmine tähendab saatja nõusolekut märgitud andmekandjal sisalduvate andmete töötlemisega. Andmeid ei avaldata kolmandatele isikutele.

Meie veebisait sisaldab linke partnerite veebisaitidele. Meil puudub kontroll nende veebisaitide sisuüle. Seepärast ei saa me võtta vastutust nende sisu eest. Sisu eest vastutab alati vastava veebisaidi omanik või administraator. Linkide ülespaneku ajal on kõiki saite kontrollitud, et veenduda õigusrikkumiste puudumises. Linkide ülespaneku ajal neilt ebaseaduslikku sisu ei leitud. Me ei kontrolli pidevalt nende saitide sisu, kui puuduvad konkreetsed tõendid õigusrikkumiste kohta. Kui meieni jõuab teave sellise rikkumise kohta, kõrvaldame asjaomased lingid viivitamata.

 

Sotsiaalsete pluginate kasutamine

 

Facebook

Meie veebisait kasutab sotsiaalseid pluginaid, mis on pärit sotsiaalvõrgustikust facebook.com, mida haldab Facebook Inc., 1601 S.

California Ave., Palo Alto, CA 94304, USA (edaspidi: Facebook). Neid pluginaid väljendab Facebooki logo või sõnad „Facebooki sotsiaalne plugin”.

Kui sisenete veebilehele, mis neid pluginaid sisaldab, siis võtab teie veebibrauser otse ühendust Facebooki serveritega. Facebook edastab plugina sisu otse teie veebibrauserisse, mis lisab selle automaatselt veebilehele.

Pluginate abil näeb Facebook, et olete külastanud meie veebisaidil asuvat lehte. Kui olete Facebooki sisse logitud, saab Facebook siduda külastuse teie Facebooki kontoga, isegi kui te pole vajutanud nuppu „Meeldib”. Kui suhtlete pluginatega näiteks nupu „Meeldib” vajutamise või kommentaari lisamise teel, saadetakse vastav teave teie veebibrauserist otse Facebookile, kus see salvestatakse.

Isegi kui teil pole Facebooki kontot, saab Facebook teie kohta andmeid koguda (nt IP-aadress). Kui soovite täpsemat teavet selle kohta, kuidas ja milleks Facebook andmeid kogub, töötleb ja kasutab, ning oma õiguste ja privaatsuse kaitse võimaluste kohta, tutvuge Facebooki andmekaitseteadetega.

Kui te ei soovi, et Facebook koguks teie kohta andmeid meie veebisaidi külastamise ajal, siis logige enne saidi avamist Facebookist välja.

Saate kasutada ka lisasid, et paigaldada oma veebibrauserisse blokaatorid.

 

Google Analytics

See veebisait kasutab Google Analyticsit, mis on Google Inc. (edaspidi: Google) pakutav veebianalüüsiteenus. Google Analytics kasutab küpsiseid, mis on teie arvutisse paigaldatavad tekstifailid, et aidata veebisaidil analüüsida, kuidas külastajad meie saiti kasutavad. Küpsise loodav teave selle kohta, kuidas te veebisaiti kasutate, edastatakse Google’ile ja salvestatakse USAs asuvates serverites.

Kui sellel veebisaidil IP anonüümseks muutmine aktiveerida, siis eemaldab Google Euroopa Liidu liikmesriikide ja muude Euroopa Majanduspiirkonna lepingu riikide IP-aadressi viimase okteti. Vaid erandjuhtudel saadetakse terve IP-aadress USAsse, kus Google’i serverid selle lühendavad.

Veebisaidi pakkuja nimel kasutab Google saadud teavet selleks, et hinnata, kuidas te veebisaiti kasutate, koostada aruandeid veebisaidi kasutamise kohta veebisaidi administraatori jaoks ning osutada veebisaidi omanikule muid teenuseid, mis on seotud veebisaidi ja interneti kasutamisega. Google ei seosta teie IP-aadressi muude tema valduses olevate andmetega. Te saate keelduda küpsiste kasutamisest, valides vastavad seadistused oma veebibrauseri seadetes. Juhime tähelepanu sellele, et sellisel juhul ei pruugi veebisaidi funktsionaalsus olla täielik. Lisaks saate keelata Google’il andmete (küpsised ja IP-aadress) kogumise ja kasutamise, laadides alla ja paigaldades veebibrauseri plugina, mis on kättesaadav aadressil https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

Kui teie veebibrauser (nt nutitelefoni brauser) ei toeta Google’i ülalmainitud lisa, siis saate Google Analyticsi küpsised blokeerida, klõpsates järgmisel lingil. Sel juhul paigaldatakse arvutisse keelav küpsis, mis ei lase tulevikus selle veebisaidi kasutamise ajal teie andmeid koguda:
Keela
Google Analytics.

 

Mailchimp

Meie veebisait kasutab Mailchimpi, mis on Rocket Science Group, LLC-I pakutav e-posti turunduse teenus.

Nõustudes meie Privaatsuspõhimõtetega, mõistate ja nõustute ka sellega, et teie isikuandmete avaldamisel edastatakse mõned teie isikuandmed üle väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda. Mis tahes küsimuse puhul, mis puudutab teie isikuandmete edastamist e-posti turunduse teenusele, võtke ühendust meie tugiteenusega aadressil info@morel-baltic.com.

Me ei avalikusta teie isikuandmeid ühelegi teisele kolmandale isikule või avalik-õiguslikule asutusele, mida pole eespool mainitud, välja arvatud juhul, kui andmeandjal on seaduslik alus vastavalt kohaldatavale õigusele.

 

Andmete kättesaadavus ja säilitamine

Üksnes Morel Baltic volitatud töötajatel on juurdepääs isikuandmetele ja neil on juurdepääs andmetele ainult meie teenuste kasutamisega seotud probleemide lahendamiseks.

Vastavalt kohaldatavale õigusele võime isikuandmeid üle kanda, töödelda ja salvestada usaldusväärsetes ja piisavates andmebaasides, mis asuvad väljaspool Eestit ja Euroopa Liitu. Meil on õigus vahetada pilv teenusepakkuja igal ajal ilma eelneva teadaandeta. Võtame tarvitusele vajalikud sammud, et tagada salvestatud andmete kaitse piisav tase ja tundlike ja eriliste andmete töötlemise piiramine.
Direct marketing and newsletters

Kasutame ainult teie e-posti aadressi, et saata teie profiilile teatavaid teateid või näidata võimalusi, mis vastavad teie profiilile. Kui te enam ei soovi neid võimalusi saada, klõpsake meie e-kirja jalustsis linki “Unsubscribe”.

 

Küpsiste kasutamine

Nagu enamikul veebisaitidel, kasutatakse ka sellel veebisaidil nii enda kui ka kolmandate isikute küpsiseid, et täiustada veebisaidi kasutamist. Küpsiseid kasutab enamik veebisaite kogu maailmas, samas on alates 25. maist 2011 kooskõlas ELi määrustega kohustuslik teavitada sellest asjaolust kasutajaid, et saada eelnev nõusolek navigeerimisele.

Allpool on esitatud mõningane teave küpsiste kohta, näiteks selle kohta, mis need on, mis liiki neid leidub ja kuidas neid keelata.

 

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed failid, mida mõned veebisaidid võivad nende saitide külastamisel teie arvutisse, nutitelefoni, tahvelarvutisse või elektroonilisse seadmesse paigaldada. Küpsistel võivad olla erinevad funktsioonid: salvestada sirvimiseelistusi, koguda statistilisi andmeid, edendada omavahelist suhtlemist, pakkuda teatavaid võimalusi jne. Mõnikord kasutatakse küpsiseid põhiandmete salvestamiseks kasutaja sirvimisharjumiste või tema seadme, ühenduspunkti vm kohta, et see ära tunda.

 

Miks on küpsised kasulikud?

Küpsiste kasulikkus avaldub mitmes navigeerimisega seotud tahus. Kasutaja seisukohast võimaldavad need veebilehtedel toimida kiiremini ja arvestades kasutaja eelistusi, näiteks keele-eelistus või vääringu valik. Veebisaidi eest vastutava isiku seisukohast aitavad need tänu küpsiste kaudu kogutud teabele täiustada osutatavaid teenuseid.

 

Küpsiste liigid

Olemas on mitut liiki küpsised ning neil võivad olla eriomased või mitmed funktsioonid. Peamised meie paigaldatud küpsiste liigid on nimetatud allpool, ehkki me kasutame ka muud liiki küpsiseid.

 

Toimivuse parandamise küpsised

Seda liiki küpsised salvestavad teie eelistusi, mida ei konfigureerita järgmisel külastusel ümber. Konkreetse näitena võib tuua e-kaubanduses selle, et on võimalik salvestada ostukorvi puudutav teave.

 

Statistilise analüüsi küpsised

Need on meie või kolmandate isikute poolt turvaliselt kasutatavad küpsised külastajate arvu kindlaks tegemiseks ja meie teenuste kasutamise statistiliseks analüüsiks. Tänu sellele saame uurida oma veebisaidil surfamist ja täiustada enda pakutavaid tooteid.

 

Asukoha määramise küpsised

Neid küpsiseid kasutavad programmid, mis püüavad määrata kindlaks arvuti, nutitelefoni, tahvelarvuti või veebi ühendatud seadme geograafilise asukoha, et pakkuda täiesti anonüümselt sisu ja teenuseid, mis on territoriaalselt asjakohased. Neid saavad kasutada kolmandad isikud.

 

Registreerimisküpsised

Kui külastaja registreerib end meie saidil, siis luuakse küpsised, mis tuvastavad ta sama külastuse ajal registreeritud kasutajana. Neid küpsiseid hoitakse seni, kuni te ei lahku oma kontolt, ei sulge oma veebibrauserit või ei sulge oma seadet, ning neid saab kasutada ka koos analüütilisteandmetega, et teha kindlaks isiklikud eelistused meie portaalis.

 

Reklaamiküpsised

Need on meie või kolmandate isikute poolt turvaliselt kasutatavad küpsised, mis võimaldavad tõhusalt hallata reklaamiruumi meie veebisaidil, kohandades reklaami sisu valitud teenuse sisuga või sellega, kuidas kasutaja meie veebisaiti kasutab. Tänu sellele oleme kursis veebilehtede sirvimise harjumustega ja saame näidata seonduvaid reklaame, kui te oma profiiliga navigeerite.

 

Muud kolmandate isikute küpsised

Mõnele meie lehele saab paigaldada kolmandate isikute küpsiseid, et toetada nende osutatavate teenuste haldamist ja täiustamist. Üks selle näide on lingid sotsiaalvõrgustikesse, et jagada meie sisu. Teine näide puudutab Google Analyticsi kasutamist, mis loendab meie veebisaidi külastuste arvu.
Kas ma saan ise oma eelistused seadistada?

Teie arvutisse paigaldatud küpsiseid saab lubada, blokeerida või kustutada veebibrauseri konfiguratsiooni valikute kaudu. Küpsiste blokeerimise
korral on võimalik, et teatavad teenused, mis nõuavad küpsiste kasutamist, ei pruugi olla kättesaadavad või ei tööta nõuetekohaselt.

Selleks et saada lisateavet küpsiste kohta, sealhulgas selle kohta, millised küpsised on teie masinasse paigaldatud või kuidas te saate neid hallata või kustutada, külastage veebilehte http://www.youronlinechoices.com/ee/,
kust leiab kasulikku teavet ning saab teenuseosutaja kaupa vaadata ja konfigureerida oma eelistusi kolmandate isikute reklaamiküpsiste kohta.

Seoses meie küpsiste kasutamise põhimõtetega saab meiega ühendust võtta e-posti teel aadressil info@morel-baltic.com.

Morel Baltic OÜ ei vastuta nende kolmandate isikute privaatsuspõhimõtete, sh küpsiste kasutamise põhimõtete sisu, vastavuse ja õigsuse eest.